ویدئو

بازگشت
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

ویدیوی حرف‌های سازندگان «فروشنده» در نشست خبری/ بخش اول

فضیلت قصه‌گویی در سینما

نشست فیلم «فروشنده» دوشنبه شب با حضور اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی برگزار شد، در این نشست عوامل «فروشنده» درباره حاشیه‌های فیلم و اتفاقاتی که در کن 2016 رخ داد و منجر به کسب دو جایزه بهترین فیلم‌نامه و بهترین بازیگر مرد شد به سوالات زیادی از سوی خبرنگاران پاسخ دادند. بخش اول ویدیوی آی سینما از این نشست را ببینید.
2016-05-31 16:06:48 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵

در پی مرگ تراژیک یکی از شخصیت‌های اصلی+ویدیو با زیر نویس فارسی

عذرخواهی جذاب سازندگان «بازی تاج و تخت» از هواداران‌

به دنبال اتفاقات غم‌انگیز و سرنوشت‌سازی که در پایان قسمت پنجم «بازی تاج و تخت» رخ داد، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس سازندگان سریال پرطرفدار اچ‌بی‌او با حضور در برنامه «جیمی کیمل لایو» مراتب تاسف خود را از بابت کشتن یکی دیگر از شخصیت‌های اصلی داستان ابراز و در حرکتی بی‌سابقه از هواداران‌شان عذرخواهی کردند. ویدئوی این عذرخواهی صمیمانه را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.
2016-05-27 16:35:26 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵

ویدیوی آی سینما از متن و حاشیه ورود عوامل «فروشنده» به تهران

استقبالی پر اتفاق و باشکوه

بامداد جمعه عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» یا دو جایزه کن 2016 در میان استقبال قابل توجه مردم و رسانه ها به تهران بازگشتند. ازدحام جمعیت استقبال کننده باعث ایجاد لحظات و اتفاقات جالب توجه و غافلگیرکننده ای برای اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی شد. ویدیوی آی سینما از متن و حاشیه این استقبال را در آی سینما ببینید.
2016-05-27 11:54:22 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵

ویدیو کلیپ آی‌سینما از جشنواره کن 2016

ده روز با کن در سه دقیقه!

شصت و نهمین دوره جشنواره کن برای سینمای ایران با خاطره‌ای خوش به پایان رسید، اصغر فرهادی و شهاب حسینی توانستند برای فیلم «فروشنده» دو جایزه بهترین فیلم‌نامه و بهترین بازیگر مرد را به دست آوردند و نخل طلا هم برای دومین بر به کن لوچ رسید. در ده روز برگزاری جشنواره چهره‌های متعددی روی فرش قرمز این جشنواره رفتند و اتفاقات جالبی رخ داد. به بهانه پایان یافتن این جشنواره آی‌سینما از ده روز برگزاری این جشنواره ویدیو کلیپی آماده کرده که در ادامه می بینید.
2016-05-24 11:44:00 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵

ویدیوی خاطره جالب احسان گودرزی از پشت صحنه «اژدها وارد می‌شود»

یه بچه در دست و یک مسیر پر استرس

در حالی که هفته چهارم اکران «اژدها وارد می‌شود» آغاز شده، سازندگان این فیلم برای تبلیغ بیشتر شیوه جالبی را در پیش گرفتند. بازیگران «اژدها وارد می‌شود» با قرار گرفتن جلوی دوربین، هر کدام خاطره ای از اتفاقات جالبی که برایشان در پشت صحنه این فیلم افتاده را تعریف می‌کنند. در سومین ویدیو، احسان گودرزی بازیگر نقش کیوان حداد روبروی دوربین قرار گرفته و خاطره‌ای از سکانسی که در آن باید بچه کوچکی را از تخت بلند می کرد و فرار می کرد تعریف کرده، ویدیوی این خاطره را در آی سینما ببنید.
2016-05-23 22:21:53 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵

تحلیلی بر واکنش تلویزیون به دو جایزه فیلم «فروشنده» از کن

فرهادی همچنان مغضوب، حسینی با تبصره محبوب

آی‌سینما: برخلاف اتفاق چند سال پیش درباره اسکار «جدایی نادر از سیمین»، این‌بار که اصغر فرهادی جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره کن 2016 را از آن خود کرده و شهاب حسینی‌ نیز برای بازی در فیلم او، «فروشنده»، بهترین بازیگر مرد شده، صداوسیما در بخش‌های خبری شبکه یک و اخبار ساعت 13 شبکه خبر، دقایقی را به پوشش این اتفاق اختصاص داده است که باید آن را به فال نیک گرفت؛ اما نکته‌‌های جالبی درباره نحوه پرداخت به این خبر وجود دارد که در گزارش آی‌سینما می‌خوانید.
2016-05-23 18:37:41 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

ویدیوی خاطره جالب نادر فلاح از پشت صحنه «اژدها وارد می‌شود»

از صبر چارکی در عجبم!

در حالی که هفته چهارم اکران «اژدها وارد می‌شود» آغاز شده، سازندگان این فیلم برای تبلیغ بیشتر شیوه جالبی را در پیش گرفتند. بازیگران «اژدها وارد می‌شود» با قرار گرفتن جلوی دوربین، هر کدام خاطره ای از اتفاقات جالبی که برایشان در پشت صحنه این فیلم افتاده را تعریف می‌کنند. در دومین ویدیو، نادر فلاح بازیگر نقش الماس روبروی دوربین قرار گرفته و خاطره‌ای از سکانسی که مجبور بود به عنوان چشم پزشک، چشمان شخصیت چارکی را با زبان تمیز کند تعریف کرده، ویدیوی این خاطره را در آی سینما ببنید.
2016-05-21 22:10:17 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

ویدیوی «فتوکال» فیلم «فروشنده» در کن را در آی سینما ببینید

فرش قرمز کن زیر پای ستاره های «فروشنده»

ظهر امروز به وقت فرانسه و در آخرین روز شصت و نهمین دوره جشنواره کن عوامل فیلم سینمای «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی در مراسم فتوکال مقابل دوربین عکاسان رسانه‌های جهان قرار گرفتند. ویدیوی جشنواره کن از این مراسم را در آی سینما ببنید.
2016-05-21 17:59:00 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵

اعترافات جالب کیت هرینگتن در تاک‌شوی جیمی فالون + زیرنویس فارسی

پلیس مجبورم کرد راز جان اسنو را لو بدهم!

پخش فصل جدید «بازی تاج و تخت» مدتی است آغاز شده و در فاصله چهار قسمتی که از شبکه اچ‌بی‌او روی آنتن رفته، به مهم‌ترین سوال و چالش هواداران سریال پاسخ داده شد. کیت هرینگتن بازیگر نقش جان اسنو که در یک‌سال گذشته شدیدا از لو دادن راز قهرمان قصه حتی به نزدیک‌ترین افراد زندگی‌اش منع شده بود باحضور در تاک‌شو معروف جیمی فالون، دست به اعترافات جالبی زده است. ویدئوی این گفت‌وگو را می‌توانید با زیرنویس فارسی تماشا کنید. هشدار: اگر سریال «تاج و تخت» را دنبال می‌کنید و تا به حال موفق به تماشای فصل ششم نشده‌اید، این ویدئو را تماشا نکنید!
2016-05-20 13:49:14 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵

ویدیوی خاطره جالب امیر جدیدی از پشت صحنه «اژدها وارد می‌شود»

حفیظی و شتری که رهایش نکرد!

در حالی که هفته سوم اکران «اژدها وارد می‌شود» به اتمام رسید، سازندگان این فیلم برای تبلیغ بیشتر شیوه جالبی را در پیش گرفتند. بازیگران «اژدها وارد می‌شود» با قرار گرفتن جلوی دوربین، هر کدام خاطره ای از اتفاقات جالبی که برایشان در پشت صحنه این فیلم افتاده را تعریف می‌کنند. در اولین ویدیو، امیر جدیدی بازیگر نقش بابک حفیظی روبروی دوربین قرار گرفته و خاطره‌ای از رویاروی‌اش با شتری که در این فیلم از آن استفاده شده بود را تعریف کرده، ویدیوی این خاطره را در آی سینما ببنید.
2016-05-19 17:47:16 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

اولین تیزر رسمی «کیش آدمکش» با زیرنویس فارسی

رمزگشایی از خاطرات آبا و اجدادی

بعد از مدت‌ها انتظار هواداران ویدئوگیم معروف، استودیوی «فاکس قرن بیستم» بالاخره از اولین تیزر نسخه سینمایی «کیش آدمکش» (Assassin’s Creed) رونمایی کرد. مایکل فاسبندر در نقش کالوم لینچ به عنوان ستاره اصلی فیلم جلوی دوربین رفته و ماریون کوتیار، جرمی آیرنز، برندن گلیسن و مایکل کی. ویلیامز دیگر بازیگران جدیدترین ساخته جاستین کرزل (کارگردان «مکبث») هستند. اولین تیزر رسمی «کیش آدمکش» را با زیرنویس فارسی ببینید.
2016-05-16 15:56:47 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵

گفت‌و‌گوی ویدیویی هالیوود ریپورتر با عوامل «غول بزرگ مهربان» + زیرنویس فارسی

اسپیلبرگ بهترین قصه‌گوی دنیاست!

فیلم فانتزی «غول بزرگ مهربان» ساخته جدید استیون اسپیلبرگ، دیروز (شنبه) برای اولین‌بار در سطح بین‌المللی در بخش خارج از مسابقه جشنواره کن روی پرده رفت و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت. مارک رایلنس بازیگر انگلیسی که کسب اولین اسکار زندگی‌اش را مدیون فیلمساز 69 ساله و بازی در «پل جاسوس‌ها» است، در گفت‌وگوی تصویری با «هالیوود ریپورتر» اسپیلبرگ را یک قصه‌گوی منحصربه‌فرد دانسته است. ویدئوی دورهمی عوامل اصلی «غول بزرگ مهربان» در کن را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.
2016-05-15 12:57:34 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵

تیزر بین‌المللی فیلم سینمایی وارونگی را در آی سینما ببینید

وارونگی 4 روز دیگر در کن

فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی نماینده سینمای ایران در بخش نوعی‌نگاه جشنواره کن 2016 است. این فیلم قرار است 18می (29 خرداد) در جشنوره کن به نمایش درآید. سومین تجربه کارگردانی بهنام بهزادی که اولن بار در جشنواره سی و چهارم فجر نمایش داده شد داستان رابطه بین سهیل و نیلوفر را پس از چند سال دوری روایت می‌کند. سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش بازیگران اصلی فیلم هستند. تیزر بین‌المللی فیلم بهزادی را در آی‌سینما ببینید.
2016-05-14 21:16:07 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵

بخش هایی از سه سکانس «فروشنده» اصغر فرهادی را ببینید

ساختمانی که فرو می‌ریزد

تا چند روز دیگر فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی در بخش مسابقه کن ۲۰۱۶ روی پرده خواهت رفت، به تازگی بخش هایی از سه سکانس این فیلم منتشر شده که در آنها شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و بابک کریمی در موقعیت‌های جالبی دیده می‌شوند. این تصاویر را در آی سینما ببینید.
2016-05-13 15:39:16 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵

اولین تیزر «دوزخ» ساخته ران هوارد با زیرنویس فارسی

لانگدن آخرین امید بشریت است!

بالاخره اولین تیزر رسمی «دوزخ» جدیدترین ساخته ران هوارد رونمایی شد. این سومین فیلمی است که با اقتباس از رمان‌های دن براون و با بازی تام هنکس در نقش پرفسور رابرت لانگدن به سالن‌های سینما می‌آید. داستان «دوزخ» روایتگر ماجرای نمادشناس معروف دانشگاه هاروارد است که ناگهان خود را درگیر ماجراهایی می‌یابد که با دانته شاعر و نویسنده بزرگ ایتالیایی در ارتباط است. اولین تیزر رسمی این فیلم را می‌توانید با زیرنویس فارسی تماشا کنید.
2016-05-12 09:49:36 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵

جدیدترین تیزر فیلم «جیسن بورن» با زیرنویس فارسی

بازگشت بورن!

جیسن بورن برگشته و همه چیز را به یاد دارد! جدیدترین تیزر پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های جاسوسی اکشن «بورن» که به تازگی منتشر شده، مت دیمن را نشان می‌دهد که بعد از 9 سال برگشته و جرمی رنر هم به عنوان یک شخصیت جدید به گروه بازیگران فیلم اضافه شده است. جدیدترین تیزر «جیسن بورن» را می‌توانید با زیرنویس فارسی تماشا کنید.
2016-05-09 09:37:30 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵

ویدیویی از پشت صحنه برنامه جنجالی «اکسیر»

فرزاد حسنی: جوابی ندارم، این ویدیو را ببینید!

در دو روز گذشته ویدیویی از برنامه تلویزیونی «اکسیر» با اجرای فرزاد حسنی در فضای مجازی منتشر شده که سر و صدای بسیاری به راه انداخته و به جنجال تازه‌ای برای تلویزیون تبدیل شده است. اما فرزاد حسنی و سازندگان برنامه «اکسیر» ویدیویی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد همان‌طور که تهیه‌کننده برنامه گفته این یک آیتم نمایشی تمرین‌شده است!
2016-05-08 15:47:18 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

گفت‌وگوی تصویری با چهار بازیگر فیلم «اژدها وارد می‌شود»

این فیلم بازیگرمحور نیست!

حدود ده روز از اکران عمومی فیلم «اژدها وارد می‌شود» گذشته است؛ فیلمی که از زمان نمایش در جشنواره سی و چهارم با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. خیلی‌ها معتقدند که حرف زدن درباره این فیلم آسان نیست و این شامل بازیگران فیلم هم می‌شود. امیر جدیدی، همایون غنی‌زاده، احسان گودرزی و کیانا تجمل مقابل دوربین آی سینما از تجربه بازی در این فیلم می‌گویند.
2016-05-06 13:55:06 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵

تیزر فیلم «اسنودن» ساخته الیور استون با زیرنویس فارسی

داستان افشاگر جسور

جدیدترین تیزر تریلر سینمایی «اسنودن» به کارگردانی الیور استون، در حالی منتشر شده که کم‌تر از پنج ماه به نمایش گسترده فیلم در سینماهای امریکای شمالی و سراسر دنیا باقی مانده است. «اسنودن» با بازی جوزف گوردن لویت در نقش ادوارد اسنودن پیمان‌کار سابق آژانس امنیت ملی امریکا، روایتگر سرگذشت این افشاگر جسور از زمان خدمتش در ارتش امریکا تا ماجرای ورودش به سازمان سیا و افشای رسواکننده اطلاعات فوق سری این سازمان است.
2016-05-01 12:40:02 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۵

ویدیوی اختصاصی آی سینما از اختتامیه جشنواره جهانی فجر

برندگان سیمرغ سیمین روی صحنه

در مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر که عصر روز ششم اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد،‌برندگان جشنواره در بخش‌های مختلف معرفی شدند. این مراسم با سر و شکل جدید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برگزار شد و در آن خبری از سخنرانی‌های طولانی و خسته‌کننده نبود. ویدیوی اختصاصی آی سینما از اهدای جوایز به برگزیدگان را تماشا کنید.
2016-04-28 02:53:16 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید