ویدئو

بازگشت
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با چهار ستاره «بارکد»/ بخش2

یک کمدی متفاوت

در بخش دوم گفت‌وگوی جمعی با بازیگران فیلم «بارکد»، آنها درباره حال و هوای حاکم بر این فیلم و شخصیت‌هایی که بازی کرده‌اند، صحبت می‌کنند. حرف‌های بهران رادان، سحر دولتشاهی، محسن کیایی و بهاره کیان‌افشار در این مصاحبه تصویری را تماشا کنید.
2016-02-09 15:30:39 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

حرف‌های صریح محمدحسین مهدویان در گفت‌وگوی تصویری با آی سینما/ بخش اول

سینمای جنگ به دست کسانی افتاد که درک درستی از هنر ندارند

«ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان روز گذشته در بخش نگاه نو نامزد جوایز بهترین فیلم و کارگردانی شد. مهدویان در گفت‌وگوی تصویری با آی سینما از نحوه به تصویر کشیدن احمد متوسلیان در فیلمش می‌گوید و درباره افت کردن سینمای جنگ انتقادهای جدی به افراد و نهادهای مسئول وارد می‌کند.
2016-02-09 05:16:13 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با مهرداد صدیقیان

جای سینمای اکشن در ایران خالی‌ست

مهرداد صدیقیان امسال فیلم «خماری» را در جشنواره فجر دارد که دیروز در کاخ جشنواره به نمایش درآمد. او در گفت‌وگو با آی سینما درباره کار کردن با کارگردانان فیلم‌اولی، شبکه‌های اجتماعی و پوشش بازیگران حرف می‌زند و خاطره‌ای جالب از نخستین فیلمش و همبازی شدن با خسرو شکیبایی تعریف می‌کند. این گفت‌وگو را ببینید.
2016-02-08 14:27:48 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

کلیپ حضور سینماگران روی فرش قرمز در روز هفتم

غیبت‌های معنی‌دار!

در هفتمین روز جشنواره نوبت به نمایش فیلم‌های جدیدی رسید و عوامل فیلم‌های «سینما نیمکت»، «خماری» و «دختر» روی فرش قرمز کاخ جشنواره رفتند. نکته قابل توجه غیبت محمد رحمانیان و پرویز شهبازی روی فرش قرمز بود. ویدئوی حضور سینماگران در کاخ جشنواره در روز هفتم را ببینید.
2016-02-08 06:14:33 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

حسین فرحبخش در گفت‌وگوی تصویری با آی سینما

هنرمندان مردم را که می‌بینند، بال درمی‌آورند!

حسین فرحبخش که امسال با «آبنبات چوبی» در جشنواره شرکت کرده، معتقد است جشنواره سی و چهارم به دلیل حضور یک دبیر فرهنگی به درستی اداره می‌شود. او از کیفیت فیلم‌ها تمجید می‌کند و می‌گوید چون رئیس سازمان سینمایی مشاورانش را تغییر داده، وضعیت سینمای ایران بهتر شده است. حرف‌های او در گفت‌وگو با آی سینما را ببینید.
2016-02-07 21:52:55 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

مکالمه تصویری فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

لطفا بگذارید همه‌جور فیلم ساخته شود!

کاخ مردمی سی و چهارمین دوره جشنواره فجر در پردیس ملت جدا از حضور چهره‌هایی که در جشنواره امسال فیلم دارند گاهی شاهد هنرمندان و چهره‌های محبوبی است که شاید فیلمی در جشنواره نداشته باشند اما به کاخ مردمی سر زده‌اند. فرهاد آییش و مائده طهماسبی زوج محبوب بازیگر با این‌که در هیچ کدام از فیلم‌های جشنوره امسال حضور ندارند اما یک سری هم به کاخ مردمی جشنواره زدند. گفت‌وگوی ویدئویی آی‌سینما با این دو بازیگر را ببینند.
2016-02-07 16:01:19 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

حرف‌های چهار ستاره «بارکد» مقابل دوربین آی‌سینما/بخش1

مثل رفقای قدیمی

بهرام رادان، سحر دولتشاهی، بهاره کیان‌افشار و محسن کیایی که حاصل کارشان در فیلم «بارکد» روز گذشته در کاخ جشنواره به نمایش درآمد، در یک گفت‌وگوی ویدئویی جمعی با آی سینما درباره این فیلم و تجربه بازی در آن صحبت کردند. «بارکد» تا امروز یکی از پنج فیلم منتخب مردم در جشنواره سی و چهارم است. بخش اول این گفت‌وگو را تماشا کنید.
2016-02-07 10:43:52 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

ویدئو کلیپ حضور سینماگران در روز ششم جشنواره

روز شلوغ ستاره‌ها روی فرش قرمز

در ششمین روز برگزاری جشنواره سی و چهارم، مرکز همایش‌های برج میلاد میزبان سازندگان چهار فیلم بود؛ «بارکد»، «آبنبات چوبی»، «کفشهایم کو؟» و «وارونگی». ستاره‌های این فیلم‌ها روی فرش قرمز رفتند و در کنار اهالی رسانه و همکاران خود به تماشای فیلم‌ها نشستند. ویدئویی از حضور این ستاره‌ها در کاخ جشنواره را ببینید.
2016-02-07 05:12:22 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

ویدیوی آی‌سینما از نشست فیلم بادیگارد

از حسرت حاتمی‌کیا تا خاطره پرستویی

هر جا که ابراهیم حاتمی‌کیا حضور دارد انبوهی از خبر و حاشیه هم وجود دارد، به همین دلیل شاید نشست خبری فیلم بادیگارد در جشنواره سی و چهارم یکی از مهم‌ترین نشست‌ها بود که همه منتظر اتفاقات و صحبت‌های جالبی در آن بودند. هر چند فضای این نشست برخلاف چند نشست اخیر فیلم‌های حاتمی‌کیا چندان جنجال نداشت اما حرف‌های جالبی زده شد و اتفاقات جذابی در آن رخ داد. ویدیوی آی‌سینما از این نشست را ببینید.
2016-02-06 22:40:53 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌و‌گوی ویدیویی آی‌سینما با میلاد کی‌مرام

به چه قیمتی مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهیم؟!

میلاد کی‌مرام در جشنواره سی و چهارم در فیلم «امکان مینا» نقش اصلی که یک خبرنگار است را بر عهده دارد و حضور کوتاهی هم در «آبنبات چوبی» داشته، او در گفتگویی ویدویی با آی‌سینما از این دو تجربه می‌گوید و البته در حاشیه گفتگو از سیاه‌نمایی در برخی فیلم‌های جشنواره امسال انتقاد می‌کند و دلایل جالبی هم برای این انتقاد خود دارد.
2016-02-06 22:08:17 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌و‌گوی ویدئویی آی سینما با امیر آقایی به بهانه حضورش در «بادیگارد» حاتمی‌کیا

مقابل پرستویی نمی‌توان اشتباه کرد

امیر آقایی چندان اهل گفت‌و‌گو نیست اما به بهانه اکران «بادیگارد» در کاخ جشنواره مقابل دوربین آی‌سینما نشست و درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. از همکاری مشترک با ابراهیم حاتمی‌کیا و پرویز پرستویی، آن‌ هم پانزده سال پس از «خاک سرخ» تا موفقیت در تجربه فیلم‌نامه نویسی که با نگارش فیلم‌نامه «اتوپیا» به دست آورده است.
2016-02-06 02:41:31 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

این کلیپ دیدنی را تماشا کنید

شکار لحظه‌ها روی فرش قرمز

از ناصر تقوایی تا عادل فردوسی‌پور. از علی مطهری تا محمدرضا عارف. از فیگورهای حامد بهداد تا اشک‌های مادر ایرج کریمی. از فرش قرمز «لانتوری» تا حضور عوامل فیلم «نفس» مقابل عکاسان. ویدئو کلیپ آی سینما از همه این چهره‌ها و موقعیت‌ها را در کاخ جشنواره تماشا کنید.
2016-02-06 02:00:12 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی آی‌سینما از اکران پرحاشیه دیشب

سیاسیون برای دیدن «لانتوری» آمدند

اکران فیلم لانتوری که اولین اکران بعد از نیمه شب جشنواره سی و چهارم بود با کلی حاشیه و تنش و چهره همراه بود. از مراسم فرش قرمز و ازدحام عجیب جمعیت برای دیدن فیلم تا حضور برخی چهره‌های مطرح سیاسی از جمله علی مطهری و مصطفی کواکبیان. ویدیوی آی‌سینما از حاشیه ها و اتفاقات اکران لانتوری را ببینید.
2016-02-05 16:25:36 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با پانته‌آ پناهی‌ها

بازیگرها از مردم جدا نیستند

پانته‌آ پناهی‌ها که خودش می‌گوید بیشتر تئاتر بازی کرده، امسال در جشنواره سه فیلم دارد و از پرکارترین‌هاست. او در هریک از این فیلم‌ها نقش متفاوتی بازی کرده و شخصیت‌هایش تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. او در گفت‌وگو با آی سینما می‌گوید بازیگران برای مردم کار می‌کنند و از آنها جدا نیستند و استقبال مردم از فیلم‌ها را نشانه زنده بودن سینما می‌داند.
2016-02-05 12:37:10 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی حضور چهره‌های سرشناس در کاخ جشنواره

نفس روی فرش قرمز

نمایش فیلم «نفس» در چهارمین روز جشنواره در مرکز همایش‌های برج میلاد با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. اما چهره‌های مطرحی به دیدن فیلم نشستند و حضور سازندگان فیلم روی فرش قرمز مورد توجه رسانه‌های قرار گرفت. ویدئویی کوتاه را از حضور نرگس آبیار و سایر عوامل فیلم روی فرش قرمز و چهره‌های سرشناسی که برای دیدن فیلم آمده بودند، تماشا کنید.
2016-02-05 05:35:47 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

گزارش ویدئویی نشست رسانه‌ای فیلم «ابد و یک روز»

هیچ‌چیز تمام نمی شود!

نشست پرسش و پاسخ با کارگردان و بازیگران فیلم «ابد و یک روز» امروز صبح در کاخ جشنواره برگزار شد و سعید روستایی همراه با پیمان معادی، نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار درباره این فیلم صحبت کردند به سوالات نمایندگان رسانه‌ها جواب دادند. خاطره معادی درباره همکاری با محمدزاده و حرف‌های روستایی درباره تجربه برخورد با افرادی که شخصیت‌های مشابه‌شان را در فیلم می‌بینیم،‌ قابل توجه بود.
2016-02-04 21:07:15 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

اولین گفت‌و‌گوی تصویری با هادی حجازی‌فر بازیگر «ایستاده در غبار»

احمد متوسلیان در فیلم ما پایش روی زمین بود

هادی حجازی‌فر که یکی از خاص‌ترین نقش‌های چند سال اخیر حوزه سینمای دفاع مقدس را در فیلم «ایستاده در غبار» بازی کرده، در اولین گفتگوی تصویری‌اش از مختصات و سختی‌های بازیگری در چنین نقش حساس و مهمی می‌گوید. از سه ساعتی که زیر دست گریمور می‌نشست تا تجربه‌های دیگر...
2016-02-04 18:56:18 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگو با لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

فیلم ما مانند لباس ماست

لاله افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی در سومین روز جشنواره مهمان کاخ جشنواره بود و به تماشای فیلم‌هایی نشست که در مرکز همایش‌های میلاد به نمایش درآمد. او در گفت‌وگو با آی سینما درباره شائبه دخالت کمیسیون فرهنگی در انتخاب فیلم‌های جشنواره صحبت می‌کند و می‌گوید فقط در صورتی که سینماگران و وزارت ارشاد از مسیر درست خارج شوند، مجلس دخالت می‌کند.
2016-02-04 12:42:15 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی حضور عوامل «ابد و یک روز» در کاخ جشنواره

خبرسازان روز سوم

نمایش «ابد و یک روز» اتفاق مهم روز سوم در کاخ جشنواره فجر بود. این فیلم با استقبال فراتر از انتظار مواجه شد و در پایان فیلم تماشاگران به‌شدت تشویق کردند. به نظر می‌رسد این فیلم از مدعیان اصلی رقابت نگاه نو و سودای سیمرغ باشد. پیش از نمایش فیلم،‌ کارگردان و بازیگران «ابد و یک روز» روی فرش قرمز مرکز همایش‌های برج میلاد حاضر شدند. کلیپ حضور آنها در کاخ جشنواره را تماشا کنید.
2016-02-04 02:28:27 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

ویدئویی از نشست فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟»

این فیلم پیچیده نیست!

نشست خبری فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی» امروز در کاخ جشنواره با حضور فرزاد موتمن کارگردان و سایر عوامل برگزار شد. آنچه باعث شد این نشست مورد توجه قرار گیرد، مساله اختلاف بازیگران با تهیه‌کننده فیلم بود. گزارش ویدئویی این نشست را تماشا کنید.
2016-02-03 21:08:02 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید