ویدئو

بازگشت
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌و‌گوی ویدیویی آی‌سینما با میلاد کی‌مرام

به چه قیمتی مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهیم؟!

میلاد کی‌مرام در جشنواره سی و چهارم در فیلم «امکان مینا» نقش اصلی که یک خبرنگار است را بر عهده دارد و حضور کوتاهی هم در «آبنبات چوبی» داشته، او در گفتگویی ویدویی با آی‌سینما از این دو تجربه می‌گوید و البته در حاشیه گفتگو از سیاه‌نمایی در برخی فیلم‌های جشنواره امسال انتقاد می‌کند و دلایل جالبی هم برای این انتقاد خود دارد.
2016-02-06 22:08:17 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌و‌گوی ویدئویی آی سینما با امیر آقایی به بهانه حضورش در «بادیگارد» حاتمی‌کیا

مقابل پرستویی نمی‌توان اشتباه کرد

امیر آقایی چندان اهل گفت‌و‌گو نیست اما به بهانه اکران «بادیگارد» در کاخ جشنواره مقابل دوربین آی‌سینما نشست و درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. از همکاری مشترک با ابراهیم حاتمی‌کیا و پرویز پرستویی، آن‌ هم پانزده سال پس از «خاک سرخ» تا موفقیت در تجربه فیلم‌نامه نویسی که با نگارش فیلم‌نامه «اتوپیا» به دست آورده است.
2016-02-06 02:41:31 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

این کلیپ دیدنی را تماشا کنید

شکار لحظه‌ها روی فرش قرمز

از ناصر تقوایی تا عادل فردوسی‌پور. از علی مطهری تا محمدرضا عارف. از فیگورهای حامد بهداد تا اشک‌های مادر ایرج کریمی. از فرش قرمز «لانتوری» تا حضور عوامل فیلم «نفس» مقابل عکاسان. ویدئو کلیپ آی سینما از همه این چهره‌ها و موقعیت‌ها را در کاخ جشنواره تماشا کنید.
2016-02-06 02:00:12 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی آی‌سینما از اکران پرحاشیه دیشب

سیاسیون برای دیدن «لانتوری» آمدند

اکران فیلم لانتوری که اولین اکران بعد از نیمه شب جشنواره سی و چهارم بود با کلی حاشیه و تنش و چهره همراه بود. از مراسم فرش قرمز و ازدحام عجیب جمعیت برای دیدن فیلم تا حضور برخی چهره‌های مطرح سیاسی از جمله علی مطهری و مصطفی کواکبیان. ویدیوی آی‌سینما از حاشیه ها و اتفاقات اکران لانتوری را ببینید.
2016-02-05 16:25:36 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با پانته‌آ پناهی‌ها

بازیگرها از مردم جدا نیستند

پانته‌آ پناهی‌ها که خودش می‌گوید بیشتر تئاتر بازی کرده، امسال در جشنواره سه فیلم دارد و از پرکارترین‌هاست. او در هریک از این فیلم‌ها نقش متفاوتی بازی کرده و شخصیت‌هایش تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. او در گفت‌وگو با آی سینما می‌گوید بازیگران برای مردم کار می‌کنند و از آنها جدا نیستند و استقبال مردم از فیلم‌ها را نشانه زنده بودن سینما می‌داند.
2016-02-05 12:37:10 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی حضور چهره‌های سرشناس در کاخ جشنواره

نفس روی فرش قرمز

نمایش فیلم «نفس» در چهارمین روز جشنواره در مرکز همایش‌های برج میلاد با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. اما چهره‌های مطرحی به دیدن فیلم نشستند و حضور سازندگان فیلم روی فرش قرمز مورد توجه رسانه‌های قرار گرفت. ویدئویی کوتاه را از حضور نرگس آبیار و سایر عوامل فیلم روی فرش قرمز و چهره‌های سرشناسی که برای دیدن فیلم آمده بودند، تماشا کنید.
2016-02-05 05:35:47 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

گزارش ویدئویی نشست رسانه‌ای فیلم «ابد و یک روز»

هیچ‌چیز تمام نمی شود!

نشست پرسش و پاسخ با کارگردان و بازیگران فیلم «ابد و یک روز» امروز صبح در کاخ جشنواره برگزار شد و سعید روستایی همراه با پیمان معادی، نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار درباره این فیلم صحبت کردند به سوالات نمایندگان رسانه‌ها جواب دادند. خاطره معادی درباره همکاری با محمدزاده و حرف‌های روستایی درباره تجربه برخورد با افرادی که شخصیت‌های مشابه‌شان را در فیلم می‌بینیم،‌ قابل توجه بود.
2016-02-04 21:07:15 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

اولین گفت‌و‌گوی تصویری با هادی حجازی‌فر بازیگر «ایستاده در غبار»

احمد متوسلیان در فیلم ما پایش روی زمین بود

هادی حجازی‌فر که یکی از خاص‌ترین نقش‌های چند سال اخیر حوزه سینمای دفاع مقدس را در فیلم «ایستاده در غبار» بازی کرده، در اولین گفتگوی تصویری‌اش از مختصات و سختی‌های بازیگری در چنین نقش حساس و مهمی می‌گوید. از سه ساعتی که زیر دست گریمور می‌نشست تا تجربه‌های دیگر...
2016-02-04 18:56:18 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگو با لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

فیلم ما مانند لباس ماست

لاله افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی در سومین روز جشنواره مهمان کاخ جشنواره بود و به تماشای فیلم‌هایی نشست که در مرکز همایش‌های میلاد به نمایش درآمد. او در گفت‌وگو با آی سینما درباره شائبه دخالت کمیسیون فرهنگی در انتخاب فیلم‌های جشنواره صحبت می‌کند و می‌گوید فقط در صورتی که سینماگران و وزارت ارشاد از مسیر درست خارج شوند، مجلس دخالت می‌کند.
2016-02-04 12:42:15 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی حضور عوامل «ابد و یک روز» در کاخ جشنواره

خبرسازان روز سوم

نمایش «ابد و یک روز» اتفاق مهم روز سوم در کاخ جشنواره فجر بود. این فیلم با استقبال فراتر از انتظار مواجه شد و در پایان فیلم تماشاگران به‌شدت تشویق کردند. به نظر می‌رسد این فیلم از مدعیان اصلی رقابت نگاه نو و سودای سیمرغ باشد. پیش از نمایش فیلم،‌ کارگردان و بازیگران «ابد و یک روز» روی فرش قرمز مرکز همایش‌های برج میلاد حاضر شدند. کلیپ حضور آنها در کاخ جشنواره را تماشا کنید.
2016-02-04 02:28:27 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

ویدئویی از نشست فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟»

این فیلم پیچیده نیست!

نشست خبری فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی» امروز در کاخ جشنواره با حضور فرزاد موتمن کارگردان و سایر عوامل برگزار شد. آنچه باعث شد این نشست مورد توجه قرار گیرد، مساله اختلاف بازیگران با تهیه‌کننده فیلم بود. گزارش ویدئویی این نشست را تماشا کنید.
2016-02-03 21:08:02 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی

شاید «هفت» دوباره برنامه زنده شود

در دومین شب جشنواره که برنامه «هفت» عاقبت به شکل زنده روی آنتن شبکه 3 رفت، بهروز افخمی در گفت‌وگو با آی سینما بار دیگر حرف‌هایش درباره مشکلات سینمای ایران و لزوم تغییر را یادآوری کرد. او همچنان معتقد است سینمای ایران مرده است. اما همسرش مرجان شیرمحمدی ترجیح می‌دهد افخمی به فیلمسازی بازگردد. گفت‌وگوی ویدئویی آی سینما با این زوج را تماشا کنید.
2016-02-03 04:31:21 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

ویدئوی نشست جنجالی «نیمه‌شب اتفاق افتاد»

تلویزیون زیر تیغ انتقاد بهداد و پاکروان

دومین روز جشنواره فیلم فجر با یک نشست پرحاشیه همراه بود، عوامل فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان پس از حاشیه‌هایی که در خصوص اجازه ندادن تلویزیون برای حضورشان در برنامه‌های «هفت» و «سینمای ایران» ایجاد شد در نشست پرسش و پاسخ فیلم‌شان به این رفتارهای پرسابقه تلویزیون انتقادات تند و تیزی کردند. ویدیوی آی سینما از این نشست جنجالی را ببینید.
2016-02-03 01:25:41 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

ویدیوی فرش قرمز در پردیس ملت

ستاره‌ها در کاخ مردمی جشنواره

در روز اول جشنواره، برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر، مراسم فرش قرمز قبل از اکران فیلم‌ها در کاخ مردمی جشنواره (پردیس ملت)، برای سه فیلم «پل خواب» ساخته اکتای براهنی، «عادت نمی‌کنیم» ابراهیم ابراهیمیان و «خشم و هیاهو» هومن سیدی برگزار شد که می‌توانید ویدیوی آن را در آی‌سینما ببینید.
2016-02-02 21:39:17 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

ویدیویی از حضور دو فیلمساز سرشناس در کاخ جشنواره

حاتمی‌کیا و تبریزی در برج میلاد

روز اول جشنواره سی و چهارم دو مهمان غافلگیر کننده داشت، کمال تبریزی و ابراهیم حاتمی‌کیا. این دو کارگردان که امسال با فیلم‌های «امکان مینا» و «بادیگارد» در جشنواره حضور دارند با اینکه در روز اول فیلم‌شان در جشنواره نمایش داده نمی‌شد اما برای تماشای فیلم «گیتا» به کاخ جشنواره آمدند. ویدیوی حضور کوتاه این دو کارگردان را در آی‌سینما ببینید.
2016-02-02 15:17:01 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی با حامد بهداد و تینا پاکروان درباره «نیمه‌شب اتفاق افتاد»

وقتی بهداد شکسته‌نفسی می‌کند!

فیلم «نیمه‌شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان و با بازی حامد بهداد، رویا نونهالی، آتیلا پسیانی،‌ستاره اسکندی و گوهر خیراندیش در نخستین روز جشنواره در سینماهای مردمی و کاخ جشنواره روی پرده رفت. حامد بهداد و تینا پاکروان در گفت‌وگو با آی سینما از اولین بازخوردهای این فیلم، تجربه نمایش در نخستین روز جشنواره، وجود کاخ مردمی و حضور در افتتاحیه می‌گویند.
2016-02-02 01:47:51 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

ویدئویی از لحظات به‌یادماندنی افتتاحیه جشنواره فجر

از فرش قرمز تا شوخی‌های روی صحنه

افتتاحیه جشنواره سی و چهارم شب گذشته در تالار وحدت برگزار شد. ویدئوی کوتاهی از جذاب‌ترین لحظات مراسم افتتاحیه شامل حضور ستاره‌ها،‌ اتفاق‌های روی صحنه و صحبت‌های سینماگران را تماشا کنید.
2016-02-01 20:20:59 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

تصاویر اختصاصی آی سینما از تمرین مجری‌های افتتاحیه

تمرین سوپر استارها در پشت صحنه

دیشب در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر برای اولین سه مجری مختلف به اجرای برنامه پرداختند. احسان کرمی در کل مراسم حضور داشت، بهرام رادان مراسم بزرگداشت رضا کیانیان و رویا تیموریان را اجرا کرد و مهناز افشار هم اجرای بزرگداشت مهدی فخیم‌زاده و محمد مهدی دادگو را به عهده داشت. ویدیوی کوتاه آی سینما از تمرین قبل از اجرای این چهره‌ها را ببینید.
2016-02-01 15:50:10 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

گفت‌وگوی ویدئویی آی سینما با مهتاب کرامتی

راضی نگه داشتن همه محال است

مهتاب کرامتی مشاور هنری دبیر جشنواره سی و چهارم فجر در گفتگویی ویدویی با آی‌سینما از سختی‌ها و لذت‌های کاری که در این دوره از جشنواره پذیرفته می‌گوید. او معتقد است سینماگران برای یکبار هم شده باید این تجربه را سر بگذرانند تا سعه صدر بیشتری پیدا کنند. او تاکید می‌کند که جشنواره به هر شکل مدیریت شود،‌ راضی نگه داشتن همه محال است.
2016-02-01 10:58:28 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید
يكشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

گفتگوی ویدیویی با مجید مظفری مدیر کاخ مردمی جشنواره

بودن در کنار مردم نعمت است، از دستش ندهید!

مجید مظفری مدیر کاخ مردمی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در گفتگو با آی‌سینما از همه هنرمندان سینمای ایران می‌خواهد به کاخ مردمی در پردیس ملت بروند و این ده روز جشنواره را در کنار مردم باشند، چرا که به اعتقاد او هنرمندان اعتبار امروز خود را از حمایت‌های همین مردم دارند.
2016-01-31 11:28:13 iCinema - آی سینما؛ اخبار سینمای ایران و جهان
به اشتراک بگذارید fb tw gp pi
نظر دهید